× Vše špatné k něčemu dobré, bohužel rušíme kromě Levandulového festivalu celou sérii Farmafest pro rok 2024, ale jenom pro to, aby série 2025 byla ještě lepší...

Největší série FARmářských MArketů a FESTivalů v Česku

Kultura mezi lány a pastvinami

Farmáři otevírají svá království, aby ukázali, že i na poli, v sadu nebo ve chmelnici se dá zažít spousta zábavy. Poznejte výjimečné prostředí českých hospodářství opravdu zblízka, nakoukněte do života na statku, ochutnejte místní speciality a nechte se pohltit bohatým kulturním programem pro celou rodinu.

Kde se letos potkáme

Ratibořice

Rodinný kozí festival.


BIOFARMA DoRa je rodinná ekologická farma na jihu Vysočiny, která s chovem koz začala už v roce 1992, když byl majetek po 40 letech vrácen majiteli. Dnes je na farmě přes 850 koz a je jedinečným turistickým místem pro návštěvníky ze všech koutů Čech i Moravy. Denně jsou na farmě prováděny exkurze od mateřských školek po vysoké školy, domovů pro seniory, zahraničních studentů i zemědělců. Veřejnosti je farma otevřena se svoji prodejnou, kavárnou a rekreační zahradou každou sobotu odpoledne od 14-18 hod. (v zimní čase do 17.hod.). Důvodem, proč je naše farma často navštěvovaným místem je její malebné prostředí, čisté stáje a celkový příjemný pocit z poctivého ekologického zemědělství. Mnoho návštěvníků se na farmu vrací nejen za výrobky, ale především strávit příjemné chvíle a načerpat energii.

Ratibořice 1, 675 51 Jaroměřice nad Rokytnou

Program

11.00

Zahájení
11.15

Katie - poprocková kapela
12.15

Komentované vaření v hlavní roli kozí mléko a sýry
13.45

Gastronomická soutěž
14.30

Amarylis - tradiční Irská hudba
15.30

Rozhovor Vládi Kořena s hospodářem
16.30

Věra Martinová
18.00

Thom Artway
19.30

Eddie Stoilow

Skvěle se najez, napij a ještě si dones dobroty domů

Zapoj se do odborných debat a zkus si místní řemeslo

Bav se za zvuku předních českých kapel

Vezmi s sebou prcka i dědu, všichni si najdou to svoje

Partneři festivalu

Děkujeme všem partnerům, bez kterých by tahle pastva pro (d)uši nebyla možná.

Často se ptáte

Půjde, ve stanu nebo karavanu! Slyšeli jste už o Bezkempu.cz? Je to bezva služba, která usnadňuje dobrodruhům bezpečně složit hlavu mimo oficiální kempy a předražená ubytovací zařízení. Spojili jsme se s nimi a s pomocí platformy Bezkempu nabízíme ubytování jen pár kroků od centra celého dění.

Chytrým náramkem, na který si budete moct dobít tolik kreditu, kolik se vám zamane. Peníze na něj můžete vložit buď předem při nákupu vstupenky na NFCtron, anebo na místě s kreditkou či hotovostí. Jestli se vám to zdá příliš složité, věřte, že je to hračka. A my vám se vším rádi pomůžeme.

Jsme farmáři a zvířata máme rádi. Nevadí nám ani ty vaše, pokud nám nebudou plašit dobytek.

Každý z festivalů bude mít svůj vlastní program a oficiální harmonogram, na kterém momentálně pracujeme. Ozveme se hned, jak budeme mít potvrzené informace, slibujeme.

Máte jiný dotaz?

Levandulový statek s.r.o.
Bezděkov u Úsova 6
789 73 Úsov

IČO: 04707605
DIČ: CZ04707605

C 64836 vedená u Krajského soudu v Ostravě